VIII. Charitativní aukce 2015

11.5.2015

V květnu jsme uspořádali VIII. Charitativní aukci uměleckých děl známých umělců.
Za sponzorování a možnost pořádat akci v Restauraci Žofín Garden děkují členky Klubu společnosti Zátiší Group. Děkujeme, také panu Hrubému z Paláce Žofín, který poskytl zdarma parkovací plochu pro účastníky akce a technické zázemí.
Celou aukci moderoval a licitoval sponzorsky pan Alexander Hemala, kterému náleží velké poděkování za vytvoření krásné atmosféry a za skvělou zábavu.
Svá díla pro tuto aukci věnovali umělci: Jiří Anderle, Genadij Alexandrov, Ivana Barazi, Adolf Born, Jiří Bouda, Martin Bouda, Jan Brabenec, František Ringo Čech, Jan Drocár, Lucie Gelemová, Lukáš Hausenblas, Merlin Jahodová, Josef Ladislav Jícha, Boris Jirků, Kristian Kodet, Jarmila Králová, Táňa Macholdová, Dominik Mareš, Josef Nálepa, Milan Novák, Jiřina Nováková, Vladimír Pechar, Pavel Sivko, Jiří Slíva, Vladimír Suchánek, Otakar Šembera, Martin Vavrys, Josef Velčovský, Tereza Vosková, Bohunka Waage, Václav Zoubek, Světlana Žalmánková, Kateřina Caira Hrachovcová, Alexandr Onishenko, Robert Vano a Galerie Jakubská.
Za skvělý výtěžek 677 000,- Kč patří velké poděkování všem uvedeným umělcům i tetičkám, které se podílely na přípravě a organizaci této akce.
Manželé Hemalovi mají největší podíl na získaných uměleckých dílech i na pozvání účastníků na akci. Tetička Ivanka opět zajistila krásný katalog a Milča sehnala fotografku, která katalog profesionálně nafotila. Alenka zajistila pro Klub stojany a v průběhu přípravy celé akce obrazy sbírala a uchovávala. Ostatním patří velký dík za zajištění sponzorů, kteří nás byli ochotni podpořit. Pomoc s organizací celé akce přijeli i odchovanci našich startovacích bytů, kteří nám nyní dobrovolně pomáhají.
Pro všechny přítomné zpívala Radka Fišarová, kterou doprovázel Aliaksandr Yasinski, a tím přispěli k nádherné atmosféře celého večera, děkujeme.
Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.